مشخصات هاست نامحدود کوشان

مشخصات سرویس

هاست نامحدود کوشان

هاست نامحدود کوشان

نحوه پرداخت

175000 تومان

سالیانه

315000 تومان

دو ساله

میزان فضا نامحدود نامحدود
ترافیک ماهیانه نا محدود نامحدود
کنترل پنل cpanel small cpanel small
تعداد دیتابیس MySql نامحدود نامحدود
Addon Domain نامحدود نامحدود
Parked Domain نامحدود نامحدود
SubDomain نامحدود نامحدود
آدرس ایمیل نامحدود نامحدود
اکانت FTP نامحدود نامحدود
  سفارش هاست

سوالات متداول

اگر در حال حاضر وب سایتی روی سرور دیگری دارم میتوانم آن را به سرور شما منتقل کنم؟

انتقال وبسایتتان به سرور کوشان یک فرآیند ساده است. اگر خودتان به فایلهای وبساییتان دسترسی دارید ، میتوانید آنها را از طریق کنترل پنل هاست ما یا توسط سرویس FTP آپلود کنید. سرعت آپلود از طریق کنترل پنل به مراتب بیشتر از FTP است. ولی در جاییکه سرویس ارایه دهنده هاستینگ فاقد کنترل باشد شما مجبور خواهید بود از طریق FTP اقدام کنید.سرویس هاستینگ کوشان دارای کنترل پنل بوده و بنابراین به راحتی می توانید فایلهای زیپ شده خود را از طریق آن آپلود و سپس آنها را بازگشایی کنید.

اگر کپی یا بک آپی از فایلهای سایت خود در اختیار ندارید ، باید آنها را از ارائه دهنده سرویس هاستینگ در حال حاضر خود درخواست کنید.
اگر هر سوالی در این زمینه دارید میتوانید با کارشناسان ما به شماره 44850672 و 44466856 تماس حاصل کنید. ما در بهترین روش برای انتقال وبسایتتان به شما کمک می کنیم.

آیا میتوانم بر روی یک آکانت هاست کوشان چندین دامنه وبسایت داشته باشم؟

بله ، بسته هاستینگ کوشان قابلیت میزبانی تعداد نامحدود وبسایت همزمان را دارد. از طریق ابزار addon در کنترل پنل میتوانید هر تعداد دامنه را به هاست کوشان اضافه کنید. همچنین می توانید چند نام دامنه را برای یک وبسایت خود تنظیم کنید که از طریق ابزار parked domain در کنترل پنل خود این قابلیت انجام میگیرد.

هاست چیست؟

وب هاستینگ سرویسی است که به سازمانها و افراد اجازه میدهد تا وبسایت خود را روی فضای اینترنت قرار دهند. یک شرکت تامین کننده هاست ، شرکتی است که خدمات و تکنولوژی های مورد نیاز برای دیدن شدن وب سایتها در فضای اینترنت را فراهم می کند. مثل شرکت هاستینگ کوشان. صفحات  وبسایت در کامپیوترهای خاصی به نام سرور ذخیره و میزبانی (هاستینگ) میشوند. اگر کاربران اینترنت بخواهند از وبسایت شما دیدن کنند تمام کاری که با ید انجام دهند این است که آدرس وبسایت شما (دامنه وبسایت) را در پنجره مرورگر خود تایپ کنند. بعد از آن کامپیوتر آنها به سرور هاست شما متصل شده و از طریق مرورگر به صفحات سایت شما دسترسی خواهند یافت. شرکتهای ارائه دهنده هاستینگ برای ارائه خدمات به نام دامنه شما هم نیاز خواهند داشت چرا که باید آن را به هاست شما متصل کنند. اگر هنوز دامنه ای ندارید می توانید از طریق سایت شرکت کوشان اقدام کنید.

چرا دامنه ها قیمت های متفاوتی دارند؟

واصولا دامنه ها بسته به پسوندشان (.ir , .info , .com …) تفاوت قیمت دارند. از بین پسوند های متعارف .co بالاترین قیمت و .ir پایین ترین قیمت را دارند. برخی از پسوند های خاص مثل .TV قیمتی به مراتب بالاتر دارند.

آیا باید نام دامنه خود را با سایر پسوندها هم ثبت کنم؟

هیچ الزامی برای این کار نیست ولی بهتر است این کار را بکنید. ما به شما توصیه میکنیم دامنه خود را نه تنها با پسوندهای مور علاقه تان بلکه با پسوندهای جایگزین دیگر هم ثبت کنید. به چند دلیل. این کار باعث میشود از شررقیبانی که میخواهند با ثبت پسوند های اضافی دامنه شما اقدام به سوء استفاده ، فریب ، اغوا و جلب مشتریان شما بکنند مصون بمانید. همچنین داشتن بیش از یک پسوند هویت آنلاین شما را تقویت بخشیده ، شناخت نام تجاری (برندینگ) شما را تضمین و حضور آنلاین شما را پررنگ تر میکند.

نماد الکترونیک هاست کوشان

eanjoman

شرکت تجارت الکترونیک پاسارگاد

پرداخت الکترونیک سامان