email

 

در صورتی که دامنه ای را ثبت کرده و سرویس هاست خریداری کنید، میتوانید اکانت های ایمیل تحت دامنه خود را در سی پنل هاست ایجاد کنید. از طریق وب میل میتوانید ایمیهای خود را مدیریت کنید. به این صورت که با درج آدرس دامنه به همراه کلمه webmail در مرورگر، وارد محیط وب میل می شوید و در آنجا می توانید دریافت و ارسال ایمیل ها را مدیریت کنید.

 نکات پنهان موجود در بازار هاست ایران

 

تعداد شرکتهای فعال در بازار هاستینگ ایران (و البته جهان) بسیار زیاد هستند. تقریبا تمامی این شرکتها مجازی بوده و خدمات خود را از طریق یک وب سایت ارایه می دهند. با گشتی در این بازار و وب سایت برخی از شرکتهای فعال حوزه هاستینگ به نکاتی تکرارپذیر برخوردیم. که شاید همه حاکی از عدم صداقت ، عدم دقت، غیر حرفه ای و غیرعلمی بودن خدمات دهندگان بود.

هاست نامحدود


مقالاتی در اینترنت یافت میشوند با این مضمون که هاست نامحدود واقعی نیست و اینکه نامحدود بودن فضای اختصاص داده شده واقعیت و مفهومی ندارد.
با جستجویی ساده در اینترنت، با نام و آدرس شرکتهای زیادی مواجه میشوید که ارائه کننده هاست نامحدود هستند. این شرکتها علی رغم تفاوت در امکانات سرویسها، همگی خود را نامحدود نامیده اند. اما واقعا هاست نامحدود چیست؟

 مقایسه ریدایرکت و پارک دامین

 

در مقالات قبلی به معرفی ریدایرکت و پارک دامین و طریقه تنظیمات آنها به طور مجزا پرداختیم.
قابلیت ریدایرکت و پارک دامین هر دو به طور کلی انتفال یک آدرس url به آدرس url دیگر است. اما در کاربرد و جزییات تفاوتهایی با هم دارند که به آنها اشاره می کنیم:

آموزش ساخت redirect domain

 

قابلیت ریدایرکت به شما اجازه میدهد کاربران هر صفحه ای از سایت خود را به هر صفحه دیگری هدایت کنید. گزینه redirects در بخش کنترل پنل سی پنل در بخش domains در دسترس میباشد. شما می توانید یک صفحه با آدرس طولانی را به صفحه ای با آدرس کوتاهتر و قابل یادآوری انتقال دهید. در این حالت مخاطبان با وارد کردن آدرس کوتاهتر در مرورگر خود به محتویات صفحه مورد نظر دسترسی پیدا میکنند.

33


آیا تصمیم گرفته اید سایت خود را به هاست جدید منتقل کنید و یا برای سایت تازه راه اندازی شده خود، به دنبال هاست می گردید؟ در هر حال انتخاب و خرید هاست، با توجه به انبوه شرکتهای عرضه کننده و تبلیغات تقریبا مشابه آنها ، یک پروسه گیج کننده میباشد. در هنگام تصمیم گیری موارد زیر را در نظر بگیرید، تا بهترین هاست را انتخاب کنید.

29

 

بازاریابی یکی از دغدغه های اولیه صاحبان مشاغل و مدیران شرکت ها برای ورود به دنیای کسب و کار میباشد و مسلما روشی که با حداقل هزینه بیشترین بازدهی را برای آنها داشته باشد، بهترین انتخاب خواهد بود. در این مقاله میخواهیم به مقوله بازاریابی آنلاین به عنوان یکی از به صرفه ترین روشهای بازاریابی بپردازیم.

24

 


شما بالاخره کسب و کار خود را آنلاین کرده اید. یک نام دامنه ثبت کرده و شروع به کار کردن در فضای دیجیتال می کنید. حالا یک کلمه سه حرفی هست که مدام با آن روبرو میشوید. DNS

 21

 الیاس ها یا parked domains ، دامنه هایی هستند که می توانید در قسمت domain سی پنل ، بخش Aliases آنها را بر روی هاست و به دامنه اصلی خود اضافه کنید . با این کار مخاطبان با درج آدرس این دامنه ها در مرورگر خود به وبسایت اصلی شما دسترسی خواهند یافت.

16 

 

یکی دیگر از امکانات بخش domain در کنترل پنل سی پنل، subdomain میباشد. Subdomain یا همان زیردامنه، یک زیرگروه از وبسایت اصلی شما است. در واقع میتوان آن را به عنوان وبسایتی جدید بدون داشتن نام دامنه جدید در نظر داشت.

نماد الکترونیک هاست کوشان

eanjoman

شرکت تجارت الکترونیک پاسارگاد

پرداخت الکترونیک سامان