آموزش ساخت ایمیل بر روی هاست

 7

در این آموزش شما با نحوه ساختن اکانت ایمیل و مدیریت آن آشنا میشوید:

پس از ورود به کنترل پنل Cpanel ، برای ایجاد یا مشاهده اکانت های ایمیل خود وارد بخش Email Accounts شوید .

1


در این بخش برای ایجاد یک آدرس ایمیل جدید در قسمت Email، آدرس ایمیل مورد نظر خود را (بدون بخش نام دامنه) و همچنین پسورد ایمیل را در هر دو قسمت Password و Confirm Password وارد کنید.


1-می توانید با کلیک بر روی گزینه Password Generator پسورد اتوماتیکی را که سیستم با درجه ایمنی بالا برای شما تولید میکند استفاده کنید یا پسورد دلخواه خود را در قسمت مورد نظر تایپ کنید
2- در بخش Mailbox Quota میزان فضایی از هاست خود که میخواهید به ایمیل اختصاص داده شود را وارد کرده و روی گزینه Create Account کلیک کنید.

 2

برای دسترسی به ایمیل خود مثلا، این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید، در نوار آدرس مرورگر، آدرس زیر را تایپ کنید:
www.example.com/webmail
در صفحه ای که باز میشود آدرس ایمیل و پسورد خود را وارد کرده و وارد پنل ایمیل خود شوید. 

3

بعد از ورود صفحه زیر برای شما باز میشود. از هر سه نرم افزار میتوانید برای مدیریت پنل ایمیل خود استفاده کنید. پیشنهاد ما roundcube است چرا که کاربر پسندتر میباشد.

4

در پایین صفحه لیست تمام ایمیل های ایجاد شده را مشاهده میکنید. همانطور که در عکس زیر میبینید در همین بخش میتوانید پسورد و یا میزان فضای اختصاص داده شده به اکانتهای خود را تغییر داده و یا کلا اکانتی را حذف کنید.

5

 

 

 

 

 

 

 

 

نماد الکترونیک هاست کوشان

eanjoman

شرکت تجارت الکترونیک پاسارگاد

پرداخت الکترونیک سامان