Image

یک ماه گارانتی بازگشت وجه

بدون شرط!

بسته جامع هاست کوشان برای راه اندازی وبسایت شما

 همیشه انواع متنوعی از سرویس های هاست با تعرفه های مختلف از طرف شرکتهای ارایه دهنده هاستینگ، عرضه میشود که در خیلی از مواقع مخاطب را در گزینش بسته سرویس مناسب خود دچار سردرگمی میکند. محصول هاست کوشان با رویکرد ارایه یک سرویس میزبانی وب که به تنهایی راه حلی جامع برای تمام سطوح و انواع مختلفی از نیازهای آنلاین باشد، شکل گرفت. این محصول به دلیل کامل بودن و عدم محدودیت واقعی در منابع، سایر انواع سرویسهای ارائه شده در شرکتهای مختلف را در خود پوشش میدهد. همچنین اگر مدیریت چندین وب سایت شرکتی یا شخصی را به طور همزمان برعهده دارید با خرید یک سرویس میزبانی می توانید مجموعه تمام وب سایت ها و ایمیل های خود را روی همان یک سرویس بدون اینکه از کیفیت سرویس دهی هاست کاسته شود میزبانی کنید.

خرید ماهیانه هاست نامحدود
تومان40000
  • فضای وب نامحدود
  • پرداخت ماهیانه
  • شامل همه امکانات زیر
خرید سالیانه هاست نامحدود
تومان300000
  • فضای وب نامحدود
  • پرداخت سالیانه
  • شامل همه امکانات زیر
Image
تومان520000
  • فضای وب نامحدود
  • پرداخت دو ساله
  • شامل همه امکانات زیر
فضای وب

فضای وب

نامحدود

ترافیک داده

ترافیک داده

نامحدود

اکانت ایمیل

اکانت ایمیل

نامحدود

بانک اطلاعاتی

بانک اطلاعاتی

نامحدود

دامنه اضافی

دامنه اضافی

نامحدود

دامنه جانشین

دامنه جانشین

نامحدود

پشتیبانی 24 ساعته بک آپ هفتگی آپ تایم 99.9% گارانتی یکماهه بازگشت پول Cpanel
ایمیل فورواردینگ SMTP Site Builder Attracta SEO Tools Cloudflare
Catch-all-email PHP 5.1 up to 7.3 امکان خرید IP اختصاصی انتقال رایگان اطلاعات HDD Hard Disk

سوالات متداول

آیا باید نام دامنه خود را با سایر پسوندها هم ثبت کنم؟

هیچ الزامی برای این کار نیست ولی بهتر است این کار را بکنید. ما به شما توصیه میکنیم دامنه خود را نه تنها با پسوندهای مور علاقه تان بلکه با پسوندهای جایگزین دیگر هم ثبت کنید. به چند دلیل. این کار باعث میشود از شررقیبانی که میخواهند با ثبت پسوند های اضافی دامنه شما اقدام به سوء استفاده ، فریب ، اغوا و جلب مشتریان شما بکنند مصون بمانید. همچنین داشتن بیش از یک پسوند هویت آنلاین شما را تقویت بخشیده ، شناخت نام تجاری (برندینگ) شما را تضمین و حضور آنلاین شما را پررنگ تر میکند.

هاست چیست؟
چگونه می توانم وب سایتم را به هاست کوشان منتقل کنم؟

انتقال وبسایتتان به سرور کوشان یک فرآیند ساده است. اگر خودتان به فایلهای وبساییتان دسترسی دارید ، میتوانید آنها را از طریق کنترل پنل هاست ما یا توسط سرویس FTP آپلود کنید. سرعت آپلود از طریق کنترل پنل به مراتب بیشتر از FTP است. ولی در جاییکه سرویس ارایه دهنده هاستینگ فاقد کنترل باشد شما مجبور خواهید بود از طریق FTP اقدام کنید.سرویس هاستینگ کوشان دارای کنترل پنل بوده و بنابراین به راحتی می توانید فایلهای زیپ شده خود را از طریق آن آپلود و سپس آنها را بازگشایی کنید. اگر کپی یا بک آپی از فایلهای سایت خود در اختیار ندارید ، باید آنها را از ارائه دهنده سرویس هاستینگ در حال حاضر خود درخواست کنید. اگر هر سوالی در این زمینه دارید میتوانید با کارشناسان ما به شماره 44850672 و 44466856 تماس حاصل کنید. ما در بهترین روش برای انتقال وبسایتتان به شما کمک می کنیم.

چرا دامنه ها قیمت های متفاوتی دارند؟
Image

آدرس: انتهای خیابان اشرفی اصفهانی، خیابان سیمون بولیوار، خیابان معین، شماره 33، واحد A1

تلفن:  44466856

ایمیل: info@kooshan.net

نماد الکترونیک هاست کوشان

eanjoman logo

© 2018 Kooshan Host. All Rights Reserved