Image

یک ماه گارانتی بازگشت وجه

بدون شرط!

آموزش ساخت ایمیل بر روی هاست

در این آموزش شما با نحوه ساختن اکانت ایمیل و مدیریت آن آشنا میشوید:

پس از ورود به کنترل پنل Cpanel ، برای ایجاد یا مشاهده اکانت های ایمیل خود وارد بخش Email Accounts شوید .

 

 

1 min

در این بخش برای ایجاد یک آدرس ایمیل جدید در قسمت Email، آدرس ایمیل مورد نظر خود را (بدون بخش نام دامنه) و همچنین پسورد ایمیل را در هر دو قسمت Password و Confirm Password وارد کنید.

 

  1. می توانید با کلیک بر روی گزینه Password Generator پسورد اتوماتیکی را که سیستم با درجه ایمنی بالا برای شما تولید میکند استفاده کنید یا پسورد دلخواه خود را در قسمت مورد نظر تایپ کنید
  2. در بخش Mailbox Quota میزان فضایی از هاست خود که میخواهید به ایمیل اختصاص داده شود را وارد کرده و روی گزینه Create Account کلیک کنید.

 

2 min

برای دسترسی به ایمیل خود مثلا، این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید، در نوار آدرس مرورگر، آدرس زیر را تایپ کنید:

www.example.com/webmail

در صفحه ای که باز میشود آدرس ایمیل و پسورد خود را وارد کرده و وارد پنل ایمیل خود شوید.

 

3 min

بعد از ورود صفحه زیر برای شما باز میشود. از هر سه نرم افزار میتوانید برای مدیریت پنل ایمیل خود استفاده کنید. پیشنهاد ما roundcube است چرا که کاربر پسندتر میباشد.

 

انتخاب کنترل پنل ایمیل

لطفا توجه کنید که در پایین صفحه لیست تمام ایمیل های ایجاد شده را مشاهده میکنید. همانطور که در عکس زیر میبینید در همین بخش میتوانید پسورد و یا میزان فضای اختصاص داده شده به اکانتهای خود را تغییر داده و یا کلا اکانتی را حذف کنید.

 

مدیریت ایمیلها در هاست

 

ارائه توسط افزونه CComment

Image

آدرس: تهران، خیابان سردار جنگل، کوچه رجایی، پلاک ۶۰، واحد ۲

تلفن:  ۴۴۴۶۶۸۵۶ (۰۲۱)

ایمیل: info@kooshan.net

© 2018 Kooshan Host. All Rights Reserved