Image

یک ماه گارانتی بازگشت وجه

بدون شرط!

معرفی کنترل پنل سی پنل- بخش addon domain

addon domain به شما این امکان را میدهد تا بر روی یک اکانت میزبانی وب، چندین دامنه وب سایت مجزا را میزبانی کنید. به ازای هر addon domain یک فولدر در مسیر اصلی روت کنترل پنل یعنی همان public html به نام دامنه addon یا هر نام دلخواه دیگری (در اختیار شماست) اختصاص داده میشود

و فایلهای مربوط به آن وب سایت در پوشه مربوطه ذخیره میشود. هر دامنه addon (ادان دامین) فایلهای مختص خود را دارد و به صورت یک وب سایت مجزا برای مخاطبان شما به نمایش درخواهد آمد.

نکته: شرکت های ارایه دهنده هاست باید در بخش مشخصات محصول خود به ماکزیمم تعداد دامنه های addon که شما میتوانید بر روی یک اکانت میزبانی ایجاد کنید، اشاره کنند.
هاست کوشان هیچ گونه محدودیتی در تعداد addon domain ندارد.

 

20

 

برای ایجاد یک addon domain مراحل زیر را انجام دهید:

 

  1. نام دامنه جدید خود را در قسمت New Domain Name وارد کنید.
    نکته: دامنه addon domain باید قبلا ثبت شده و نیم سرورهای هاست دامنه اصلی (DNS) به آن متصل شده باشند.
  2. با کلیک بر روی باکس روبروی subdomain به صورت پیش فرض این گزینه پر میشود.
  3. مسیر و نام پوشه ای را که قرار است فایلهای addon domain در آن ذخیره شود در این قسمت مشخص میشوند. اینجا نیز با کلیک بر روی باکس به صورت پیش فرض پر میشود ولی میتوانید آن را تغییر دهید.
  4. میتوانید به ازای هر addon domain یک اکانت FTP ایجاد کنید. با زدن تیک کنار عبارت، گزینه های بیشتری برا ی درج نام کاربری و پسورد به صورت کشویی باز میشود. میتوانید از کلید Passwor Generator برای تولید یک پسورد بسیار امن و قدرتمند از سیستم کمک بگیرید.
  5. در نهایت با کلیک دکمه add پروسه ایجاد به اتمام میرسد و شما میتوانید در پایین همه صفحه فهرست تمام دامنه های addon را مشاهده کنید.

 

 

فایلهای سایت جدید خود را از طریق FTP یا در پوشه ایجاد شده ذخیره کنید. هم اکنون سایت دوم شما همانند وب سایت اصلی بر روی همان هاست قبلی ، قابل دسترسی و آماده بهره برداری خواهد بود.
با خرید یک اکانت هاست کوشان، می توانید به همین روش صدها سایت مجزا را بارگزاری کنید.

در این زمینه مقاله واقعیت هاست نامحدود را بخوانید

Image

آدرس: انتهای خیابان اشرفی اصفهانی، خیابان سیمون بولیوار، خیابان معین، شماره 33، واحد A1

تلفن:  44466856

ایمیل: info@kooshan.net

eanjoman logo

© 2018 Kooshan Host. All Rights Reserved