Image

یک ماه گارانتی بازگشت وجه

بدون شرط!

افزونه جوملا

با افزونه SP Pagebuilder آشنا شوید

SP Pagebuilder افزونه ای است که برای ساخت انواع صفحات جوملا مورد استفاده قرار میگیرد. به کمک این افزونه شما می توانید بدون نیاز به کدنویسی HTML و CSS صفحات جوملا را به صورت Drog&Drop ایجاد و مدیریت نمایید. (هر چند آشنایی با Html&CSS می تواند در طراحی صفحات زیباتر به شما کمک شایانی خواهد کرد).

بنا به گفته شرکت Joomshaper، شرکت ارائه کننده این افزونه کاربرانی بالغ بر 400000 نفر در دنیا از این افزونه استفاده می کنند.این افزونه به شما این امکان را میدهد که بتوانید به صورت مستقل از کامپوننت اصلی محتوا (com_content)، صفحات زیبایی را ایجاد و مدیریت نمایید.

 

چه چیزی SB Pagebuilder را متمایز می کند؟

طراحی سایت بدون کدنویسی

در پنل مدیریت وبسایت، با ورود به بخش SPPB، ابزارکهای زیادی با قابلیتهای متعددی تعبیه شده است تا کاربر بتواند به راحتی با انتخاب آنها طرح مورد نظر خود را پیاده سازی نماید.

در Frontend وبسایت هم با استفاده از سیستم Drag&Drop می توانید طرح مورد نظر را پیاده سازی کرد. همه ابزارکها در قسمت چپ صفحه تعبیه شده است و می توان به راحتی آن را به درون صفحه کشید و در محل مورد نظر جایگذاری کرد.

قابلیت drag&Drop در SP Pagebuilder

مدیریت آسان چندرسانه ای ها

در SPPB، بخش مدیریت چند رسانه ای ها به صورت مجزا جایگذاری شده است و قابلیت مدیریت انواع فایلهای عکس، ویدئو و متن را در اختیار کاربر قرار می دهد.

مدیریت چندرسانه ای ها در SP Pagebuilder

طراحی صفحات ریسپانسیو

استفاده از SPPB، این قابلیت را به شما میدهد که به صورت کامل و مجزا بر نحوه مشاهده صفحات در انواع نمایشگرها (PC، Tablet، Mobile) نظارت کنید و اندازه فونتها، Margin و Padding ها را در هر کدام از ابزارها به صورت مجزا کنترل کنید. همچنین می توانید مشخص کنید که هر بلاک در صفحه در کدام نمایشگر نمایش داده شود و در کدامیک نه.

طراحی ریسپانسیو در SP Pagebuilder

پشتیبانی از زبانهای مختلف

SPPB فاقد هر گونه محدودیت زبانی است و همه زبانها (RTL و یا LTR) را پشتیبانی می کند.

طراحی وبسایتهای چند زبانه با جوملا

عدم نیاز به دوباره کاری

همه صفحات، بخشها، سطرها و ستونها در SPPB را می توان به راحتی و تنها با یک کلیک کپی کرد و در جای مورد نیاز جایگذاری کرد. در نتیجه نیازی به دوباره کاری در طراحی نیست.

طراحی وبسایتهای چند زبانه با جوملا

سازگاری با برخی از افزونه های معروف

SP Pagebuilder با برخی از افزونه های معروف دیگر سازگاری دارد. از جمله K2، J2store و کامپوننت اصلی محتوای جوملا.

بدین معنی که می توان در هر کدام از این افزونه ها با استفاده از Pagebuilder صفحات زیباتری را طراحی نمود.

مطابقت SP Pagebuilder و J2store

ابزارکهای SP Pagebuilder

ابزارکها در SPPB جوملا
ابزارکها در SPPB جوملا

در بسته جوملاتام هاست کوشان علاوه بر دریافت یک سرویس هاست باکیفیت و پشتیبانی فنی جوملا به مدت یکسال، می توانید نسخه اورجینال و قابل بروزرسانی افزونه SP Pagebuilder pro را دریافت کنید. وارد شوید.

ارائه توسط افزونه CComment

Image

آدرس: تهران، خیابان سردار جنگل، کوچه رجایی، پلاک ۶۰، واحد ۲

تلفن:  ۴۴۴۶۶۸۵۶ (۰۲۱)

ایمیل: info@kooshan.net

© 2018 Kooshan Host. All Rights Reserved