Image

یک ماه گارانتی بازگشت وجه

بدون شرط!

رفع مشکل ارسال ایمیل

رفع مشکل در ارسال ایمیل پس از بروز رسانی سرور هاست کوشان

هفته گذشته در راستای افزایش سرعت، امنیت و کارایی، یک بروز رسانی نامحسوس در سرورهای هاست کوشان صورت گرفت که البته یک روز بعد محسوس شد!

قضیه از این قرار بود که مشتریان طی تماس با قسمت پشتیبانی، اعلام می کردند که امکان ارسال ایمیل از طریق نرم افزار MS Outlook را ندارند.

واحد پشتیبانی پس از بررسی موضوع متوجه شد که به دلیل ارتقا پروتکل امنیتی سرور، مشتریان در زمان ارسال ایمیل از طریق Outlook با پیام خطای زیر مواجه می شوند:

 

None of the authentication methods supported by this client are supported by your server

 

علت پیام خطا در ارسال ایمیل از طریق MS Outlook چه بود؟

معمولا نرم افزارهای ما در ایران نرم افزارهای Crack شده هستند و متعاقبا تلاشی هم برای بروزرسانی آنها انجام نمی شود. دقیقا به همین دلیل نرم افزار MS Outlook بروز نشده نمی تواند خود را با پروتکلهای امنیتی جدیدتر مطابقت دهد و در نتیجه ایمیلها ارسال نمی شود.

راه حل رفع مشکل:

 

1- Outlook 2013:

باید افزونه های زیر را از وبسایت مایکروسافت دانلود و نصب کنید:

  • kb4484096
  • kb4475563

لطفا پیش از دانلود این افزونه ها، مطمئن شوید نسخه نرم افزار Office نصب شده بر روی سیستم شما از نوع 32-bit است و یا 64-bit و نسخه مناسب با آن را دانلود و نصب کنید.

2- Outlook 2016

باید افزونه زیر را از وبسایت مایکروسافت دریافت و نصب نمایید:

Office 32-bit: https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=58132

Office 64-bit: https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=58133

 

با تشکر از وبسایت روکا وب (https://rokaweb.ir/outlook-authentication-method/)

 

3- Outlook 2007 و Outlook 2010:

متاسفانه برای این دو نسخه نتوانستیم فایل بروز رسانی مستقیم آن را پیدا کنیم، می توانید آنها را در حالت Auto Update قرار دهید که بروز رسانی شود و یا آنها را به نسخه های جدید تر مثل 2016 و 2019 بروز رسانی کنید.

راه حل دیگر برای رفع این مشکل، استفاده از نرم افزار Thunderbird، نرم افزار ایمیل بنیاد Mozilla می باشد. احتمالا تاکنون از نرم افزار Firefox استفاده کرده اید که مرورگر وب بنیاد Mozilla است.
Thunderbird کاملا رایگان است و خود بروز رسانی می شود و ظاهر و کارکرد آن شبیه به Outlook است. می توانید این نرم افزار را از اینجا دریافت کنید.

 

لطفا به خاطر داشته باشید که بروز رسانی Outlook هیچ ارتباطی به اوریجینال یا غیر اوریجینال بودن نرم افزار ندارد. بهتر است که قابلیت بروز رسانی خودکار را برای آن فعال کنید. در ویندوز 10 بروز رسانی به صورت اتوماتیک انجام می شود اما در ویندوز 7، می توانید وارد بخش Windows Update شوید، سپس با انتخاب گزینه Change Setting وارد صفحه تنظیمات بروزرسانی شوید.

در این بخش گزینه Check for Updates, but let me choose whether to download and install them را انتخاب کنید. اکنون ویندوز شما را از بروز رسانی ها مطلع می کند و به شما این امکان را می دهد که با تشخیص خود هر کدام را که می خواهید دانلود و نصب کنید. اگر ویندوز شما اوریجینال نیست، از دانلود و نصب بروزرسانی windows genuine validation خودداری کنید. اما می توانید سایر بروز رسانی ها را نصب کنید.

ارائه توسط افزونه CComment

Image

آدرس: تهران، خیابان سردار جنگل، کوچه رجایی، پلاک ۶۰، واحد ۲

تلفن:  ۴۴۴۶۶۸۵۶ (۰۲۱)

ایمیل: info@kooshan.net

© 2018 Kooshan Host. All Rights Reserved